Prati
Petra Lazić
Petra Lazić
Teaching Assistant, Department of Mathematics, Faculty of Science, University of Zagreb
Potvrđena adresa e-pošte na math.hr - Početna stranica
Naslov
Citirano
Citirano
Godina
On sub-geometric ergodicity of diffusion processes
P Lazić, N Sandrić
Bernoulli 27 (1), 348-380, 2021
32021
On subgeometric ergodicity of regime-switching diffusion processes
P Lazić, N Sandrić
arXiv preprint arXiv:2204.04246, 2022
2022
Ergodicity of diffusion processes
P Lazić
University of Zagreb. Faculty of Science. Department of Mathematics, 2022
2022
Brownovo gibanje i Hausdorffova dimenzija
P Lazić
PMF - Matematički odsjek, Sveučilište u Zagrebu, 2015
2015
Sustav trenutno ne može provesti ovu radnju. Pokušajte ponovo kasnije.
Članci 1–4