Prati
Luka Lasić
Luka Lasić
Matematičar - Sveučilište u Zagrebu - Hrvatska
Potvrđena adresa e-pošte na fkit.unizg.hr
Naslov
Citirano
Citirano
Godina
On quadratic twists of elliptic curves y2= x (x− 1)(x− λ)
A Dujella, I Gusić, L Lasić
Rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Matematičke znanosti, 27-34, 2014
62014
Explicit canonical height on isotrivial elliptic curves
I Gusić, L Lasić
Journal of algebra, number theory: advances and applications 7 (2), 95-107, 2012
32012
A QUADRATIC TWIST OF THE ELLIPTIC CURVE y^ sup 2^= x (x-1)(x-[lamda])
I Gusic, L Lasic, P Tadic
Journal of combinatorics and number theory 4 (1), 67, 2012
2012
JEDNADŽBA x+ yi= u+ vi
I Gusić, L Lasić
Poučak: časopis za metodiku i nastavu matematike 11 (44), 60-63, 2010
2010
The equation x+ yi= u+ vi
I Gusić, L Lasić
Poučak: časopis za metodiku i nastavu matematike 44, 60, 2010
2010
On quadratic twists of elliptic curves y 2= x (x− 1)(x− λ)
A Dujella, I Gusic, L Lasic
Sustav trenutno ne može provesti ovu radnju. Pokušajte ponovo kasnije.
Članci 1–6