Slobodan Jelic
Slobodan Jelic
Assistant Professor, J. J. Strossmayer University of Osijek, Department of Matematics
Potvrđena adresa e-pošte na mathos.hr - Početna stranica
NaslovCitiranoGodina
The relation of connected set cover and group Steiner tree
K Elbassioni, S Jelić, D Matijević
Theoretical Computer Science 438, 96-101, 2012
142012
A fast parallel implementation of a PTAS for fractional packing and covering linear programs
S Jelić, S Laue, D Matijević, P Wijerama
International journal of parallel programming 43 (5), 840-875, 2015
42015
Government Formation Problem
S Jelić, D Ševerdija
Central European Journal of Operations Research, 2017
22017
Primjena SVD rastava matrice u dohvatu informacija i kompresiji slike
Z Ivančević, S Jelić
Osječki matematički list 16 (1), 49-65, 2016
22016
An FPTAS for the fractional group Steiner tree problem
S Jelić
Croatian Operational Research Review 6 (2), 525-539, 2015
22015
A genetic algorithm for Group Steiner Tree Problem
R Čorić, M Đumić, S Jelić
2018 41st International Convention on Information and Communication …, 2018
2018
Government Formation Problem
D Ševerdija, S Jelić
Central European journal of operations research, 2017
2017
Uparena optimizacijska metoda
L Borozan, S Jelić, D Matijević, D Ševerdija
Math. e 30 (1), 22-39, 2016
2016
Application of SVD decomposition of a matrix in information retrieval and image compression
Z Ivančević, S Jelić
Osječki matematički list 16 (1), 49-65, 2016
2016
Paired optimization method
D Matijević, D Ševerdija, S Jelić, L Borozan
Math. e: hrvatski matematički elektronski časopis 30 (2), 2, 2016
2016
Some improvements to the fault-tolerant group Steiner tree problem
S Jelić
1st Croatian Combinatorial Days, 2016
2016
Brzi aproksimacijski algoritmi za problem povezanog skupovnog pokrivača i srodne probleme
S Jelić
2015
On the fractional group Steiner tree problem
S Jelić
SYM-OP-IS 2015: XLII International Symposium on Operations Research, Donje …, 2015
2015
The relation of Connected Set Cover and Group Steiner Tree
S Jelic, D Matijevic
2011
Primjena karakterističnih funkcija u statistici
S Jelić
Osječki matematički list 10 (1), 85-94, 2010
2010
Application of Characteristic Functions in Statistics
S Jelić
Osječki matematički list 10 (1), 85, 2010
2010
Stage Illumination Problem
S Jelić, D Matijević
2009
Primjena SVD rastava matrice u dohvatu informacija i kompresiji slike
Z Ivancevic, S Jelic
Primjena karakteristicnih funkcija u statistici
S Jelic
GAUSSOVA METODA ZA RJEŠAVANJE SUSTAVA LINEARNIH JEDNADZBI
S Jelic
Sustav trenutno ne može provesti ovu radnju. Pokušajte ponovo kasnije.
Članci 1–20